اینترنت پر سرعت +ADSL2

ADSL یا (Asymmetric Digital Subscriber Line) سرویسی است که برای برقراری ارتباط سریع و بدون قطعی با شبکه جهانی اینترنت، طراحی و پیاده سازی شده تا در اختیار کاربران اداری و خانگی قرار بگیرد.

اینترنت پر سرعت ADSL یا همان +ADSL2 سرویس بسیار مناسبی است که کاربران خانگی و تجاری را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم +ADSL2، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم به اینترنت پرسرعت متصل باشند.

سرعت ارائه شده توسط ADSL بسته به فاصله مشترک از مرکز مخابراتی و کیفیت سیمهای مسی بیرون و داخل ساختمان دارد، لذا شما کاربران عزیز می توانید برای کسب اطلاع از وضعیت کیفیت سرویس به مرکز مخابراتی خود مراجعه کرده و یا جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت صدر سیستم در ارتباط باشید.

اینترنت پر سرعت +ADSL2

اساس کار اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است. بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن همانند لوله ای است كه هنگام استفاده از تلفن ثابت براي مكالمه های صوتی، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی مي توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها یا همان اینترنت بهره مند شد.
كاربران در این سرویس نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ندارند و تنها با يك مودم adsl و تفكيك كننده (splitter) می توانند به سادگی به اين سرویس دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسها از هم تفكيك گردد. برای اين منظور از اسپليتر یا تفکیک کننده استفاده می شود.

نصب اینترنت پر سرعت +ADSL2